fbpx

Odbierz bezpłatny materiał!

Zestaw kart trójdzielnych oraz kart pracy Montessori

Zapisz się i odbierz swój egzemplarz!

Untitled design (11)

Zapisz się i odbierz bezpłatnie “Zestaw materiałów Montessori”

Jeszcze tylko jeden krok dzieli Cię od tego, by regularnie otrzymywać ode mnie darmowe materiały

Jeśli się zapiszesz:

Check ok (3)

Otrzymujesz od razu na swoją skrzynkę mailową aż 40 stron materiałów gotowych do wydruku

Check ok (3)

Raz w miesiącu dostaniesz ode mnie, zupełnie za darmo planner z propozycjami tematów, które możesz poruszyć w kolejnym miesiącu!

Check ok (3)

Wraz z plannerem otrzymasz zestaw darmowych materiałów i wskazówek, które pomogą Ci przeprowadzić wybrane lekcje

Check ok (3)

Dzięki tym materiałom zaoszczędzisz czas na planowanie zajęć w kolejnym miesiącu!

Dla kogo są materiały?!

dlakogo

Dla nauczycieli, którzy pracują w placówkach Montessori, aby mogli szybciej przygotowywać się do zajęć

dlakogo

Dla nauczycieli szkolnych i przedszkolnych pracujących w szkole konwencjonalnej, aby mogli urozmaicić swoje zajęcia o pracę różnymi metodami

dlakogo

Dla rodziców, którzy uczą się ze swoimi dziećmi w domu, aby mieli gotowe materiały do pracy i nie tracili czasu na szukanie inspiracji

Kim jestem?

Cześć,

jestem Ania Karpińska i jestem metodykiem z zakresu edukacji Montessori dla dzieci w wieku szkolnym, a prywatnie mamą dwójki dzieci wychowanych od początku w duchu Montessori. Jednak przede wszystkim jestem pasjonatką uczenia dzieci i uczenia się z dziećmi.

Swoją wiedzę zdobyłam podczas wielu kursów i warsztatów, polskich i zagranicznych. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę montesoriańską, a także tworzę materiały dla nauczycieli i edukatorów, które testuję na dzieciach 😉

WIELKIELEKCJE.PL to moje trzecie, choć cyfrowe, dziecko do którego Cię serdecznie zapraszam!

Co o newsletterze mówią inni?

Szukając inspiracji do zajęć weszłam na polecaną przez moich znajomych stronę: wielkielekcje.pl i zapisałam się do newslettera. W natłoku obowiązków wychowawcy szkolnego nie zawsze mam czas, aby z odpowiednim wyprzedzeniem zaplanować miesięczne tematy zajęć. Ogromną korzyścią dla mnie jest to, że wprost na moją skrzynkę przychodzi do  mnie aktualny newsletter w którym mogę odnaleźć: proponowane tematy zajęć na kolejny miesiąc, spis świąt typowych i nietypowych, który może być inspiracją do tworzenia własnych projektów, karty trójdzielne i karty pracy oraz wiele innych materiałów. Jest to super rozwiązanie dla przeciążonych pracą nauczycieli. Warto się zapisać:)

Mirella, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Każdy nauczyciel ma lepszy i gorszy czas podczas tworzenia treści dla swoich uczniów. Ja kiedy mam mniejszą wenę to sięgam po gotowe materiały. I tu newsletter @wielkielekcje przychodzi z pomocą. Ja skorzystałam z darmowego planera i historii truskawki. Ania zaproponowała karty “Co można zrobić z truskawek”, ja poszłam o krok dalej i przygotowałam na zajęcia smothie, galaretkę, dżem, liofilizowane truskawki. W połączeniu z kartami zajęcia były kolorowe, ciekawe i smaczne. Zachęcam wszystkich nauczycieli i rodziców w edukacji domowej do korzystania z bazy pomysłów Ani. Są one doskonałą inspiracją lub bardzo potrzebnym gotowcem 🙂

Aneta, nauczyciel przedszkolny

Newsletter “Wielkie lekcje” autorstwa Ani Karpińskiej to prawdziwa perełka dla rodziców, nauczycieli i opiekunów dzieci. Ania Karpińska prezentuje w nim wartościową wiedzę na temat metody Montessori oraz dobrej edukacji. Jej pasja do nauczania i oddanie temu, co robi, są wyraźnie odczuwalne w każdym artykule.

Podsumowując, newsletter “Wielkie lekcje” Ani Karpińskiej to inspirujące i wartościowe źródło informacji dla wszystkich zainteresowanych edukacją dzieci. Jej wiedza, pasja i oddanie sprawiają, że wartościowo spędzony czas z dzieckiem staje się możliwy, a metoda Montessori staje się bardziej dostępna i zrozumiała dla wielu osób. Gorąco polecam ten newsletter każdemu, kto chce aktywnie uczestniczyć w procesie edukacji i wspierać rozwój swojego dziecka na wielu poziomach.

Sylwia C.

Dołącz do społeczności montesoriańskich Wielkich Lekcji!

Dzielę się z Tobą wiedzą i doświadczeniem! Otrzymuj regularnie wartościowe materiały montesoriańskie, które ułatwią Ci pracę!