fbpx

O mnie

Moją misją jest szeroko pojęta edukacja zarówno tych młodszych jak i starszych. Lubię pracować z dziećmi i dorosłymi bo w każdym dorosłym jest dziecko. Czasem trzeba je tylko odkryć.

Cześć, jestem Ania.
trenerka metody Montessori, mama, nauczycielka

 

Jestem tą szczęściarą, która może o sobie powiedzieć, że moja praca jest moją pasją więc nigdy nie czuję się jak w pracy. No prawie 😉

Z pasji i miłości do swoich dzieci stałam się nauczycielką z montessoriańsą misją i wizją.

 

Lubię uczyć tych małych, choć nie najmniejszych. Klasy 0-3 to zdecydowanie mój ulubiony przedział wiekowy. Uwielbiam patrzeć na błysk w małych oczach gdy odkrywają świat, a ja mogę im towarzyszyć. Lubię uczyć również dużych, tych największych bo już dorosłych.

 

Mam bzika na punkcie „przygotowanego otoczenia” i Wielkich Lekcji. Nie idę w tym temacie na ustępstwa.

Zawodowo jestem wicedyrektorem z jednej z montessoriańskich szkół podstawowych oraz trenerem metody Montessori. Prowadzę kursy dla nauczycieli i rodziców. Zajmuję się również koordynacją edukacji domowej, która jest mi bardzo bliska.

W pracy chętnie sprawdzam i korzystam z różnych metod edukacyjnych. Przecież nie można podporządkować każdego dziecka do jednej metody. Trzeba dobrać metodę do dziecka.

Prywatnie jestem mamą Oliwki i Mieszka. Dzięki nim i wyzwaniom jakie mi stawiają jestem właśnie w tym miejscu. Jestem też żoną swojego męża i wszyscy mieszkamy w naszym wymarzonym domu za miastem.

I na koniec, wyrwane z kontekstu: uwielbiam zupę pomidorową z ryżem, słuchać głośno muzyki w aucie (gdy jadę sama!), kupuję więcej książek niż jestem w stanie przeczytać, od biegania wolę jogę, jem bezglutenowo z wyboru i nie wyobrażam sobie życia bez szpilek.

Skontaktuj się ze mną

Skorzystaj z maila: kontakt@wielkielekcje.pl

Znajdź mnie na Facebooku

Zobacz moje wpisy na Instagramie

Sprawdź też na Youtube.