fbpx

Witaj w Świecie Wielkich Lekcji Montessori!

Twoje materiały już są w drodze do Twojej skrzynki mailowej i za chwilę będziesz mogła / mógł z nich korzystać.

Dziękuję Ci za zainteresowanie moimi materiałami i zaufanie, jakim mnie obdarzyłeś. Jestem pewna, że odkryjesz w nich niezwykłe możliwości edukacyjne.

Mam dla Ciebie jeszcze coś! Niezwykłą ofertę!

Tylko 399 zł!

Stacjonarne Warsztaty we Wrocławiu z Niesamowitą Zniżką!

Tylko teraz, przez najbliższe 15 minut, masz szansę zapisać się na moje wyjątkowe stacjonarne warsztaty we Wrocławiu w wyjątkowej cenie!

Warsztaty odbędą się 23 i 24 marca (weekend!), a regularna cena to 489 zł. Dla Ciebie mam wyjątkową ofertę – tylko 399 zł!

Nie czekaj! To oferta ograniczona czasowo. Kliknij poniżej, aby zarezerwować swoje miejsce na naszych warsztatach i otworzyć przed swoim dzieckiem drzwi do fascynującego świata edukacji Montessori:

Liczba miejsc jest ograniczona!

Czego się możesz spodziewać?

Wielkie Lekcje - krok po kroku

Dowiesz się krok po kroku, jak prowadzić wszystkie Wielkie Lekcje, otrzymasz dokładny plan prowadzenia zajęć wraz z opisem i komentarzami.

Dodatkowe opowieści

Poznasz tzw. kluczowe opowieści wraz z ich omówieniem. Będę tam do Twojej dyspozycji, więc odpowiem na Twoje pytania.

Niezbędne materiały

Otrzymasz niezbędne materiały, dzięki którym będziesz mógł/a przeprowadzić Wielkie Lekcje samodzielnie, w tym również “Karty eksperymentów” ze sklepu wielkielekcje.pl

Certyfikat uczestnictwa

Po zakończeniu szkolenia każda osoba, która brała udział otrzyma certyfikat uczestnictwa.

Jak długo?

Intensywne szkolenie weekendowe, napakowane wiedzą, opowieściami oraz inspiracjami. Spotkamy się na dwa dni po 8h zegarowych (9.00 – 17.00). Kiedy? 30 września i 1 października 2023 (to jest weekend, zapisz sobie w kalendarzu:))

Co mówią dotychczasowi uczestnicy?

Zobacz, na co zwrócili uwagę, ale przede wszystkim co było wartościowe dla osób, które wzięły dotychczas udział w moich warsztatach!

“Najbardziej wartościowe było dla mnie ukazanie tego ile cywilizacji, epok czy wieków, ile pomyłek musiało się wydarzyć abyśmy byli tu gdzie jesteśmy i tacy jacy jesteśmy. Każda Wielka Lekcja, każde ziarenko czemuś odpowiada i opowiada to w tak niesamowity sposób, że aż żal że nikt nam tego tak nie przedstawiał w szkole ale jednocześnie wielka szansa na przekazanie tego następnym pokoleniom.”

“Materiały i sposoby zobrazowania kolejnych etapów historii podobały mi się najbardziej, ponieważ wiem, że pracując z przedszkolakami będę musiała pewne rzeczy pokazać, a nie tylko opowiedzieć.”

“Pokazanie połączeń z tematami nawiązującymi do wielkich opowieści. Brak konieczności notowania. Możliwość wysłuchania opowieści.”

“Bardzo podobała mi się pomoc z aktywnościami dnia i nocy oraz opowieść o popełnianiu błędów. Po kursie kupiłam również kilka polecanych książek, które na pewno ułatwią mi pracę.”

“Wiedza!! Z wielką przyjemnością uczestniczyła bym w kolejnym Twoim szkoleniu opartym na jeszcze innych opowieściach Montessori.”

“Przypomnienie, poszerzenie wiedzy, wymiana doświadczeń, inspiracja.”

“To był mój pierwszy kontakt z wszystkimi Wielkimi Lekcjami. Opowiadania, prezentacja, materiały, kontakty z innymi uczestnikami, opinie, pomysły, źródła itd”

“To, że otwarcie dzieliłaś się swoim doświadczeniem i materiałami. Że również inni mogli opowiadać, co u nich się sprawdza.”

Zapisz się, skorzystaj z promocyjnej oferty i przekonaj się, że warto!

Kim jestem?

Cześć,

jestem Ania Karpińska i jestem metodykiem z zakresu edukacji Montessori dla dzieci w wieku szkolnym, a prywatnie mamą dwójki dzieci wychowanych od początku w duchu Montessori. Jednak przede wszystkim jestem pasjonatką uczenia dzieci i uczenia się z dziećmi.

Swoją wiedzę zdobyłam podczas wielu kursów i warsztatów, polskich i zagranicznych. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę montesoriańską, a także tworzę materiały dla nauczycieli i edukatorów, które testuję na dzieciach 😉

WIELKIELEKCJE.PL to moje trzecie, choć cyfrowe, dziecko do którego Cię serdecznie zapraszam!

Warto się pośpieszyć!

Liczba miejsc jest ograniczona!