fbpx

Bezpłatne mini szkolenie

Jak pomóc dziecku w nauce mnożenia?

Zapisz się do mojego newslettera i odbierz dostęp do mini kursu!

Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem i zastanawiasz się co robisz nie tak, że Twoje dziecko lub dzieci mają problem z opanowaniem tabliczki mnożenia to jesteś w najlepszym miejscu!

Mnożenie to nie tylko nauczenie się wyników działań, tutaj zachodzi wiele procesów, które muszą być przeprowadzone po kolei. Ale… nawet jeśli nie przeprowadzisz ich w kolejności to bystre dziecko i tak zrozumie… jednak to, które wymaga większej ilości ćwiczeń niestety samo sobie nie poradzi.
Zobacz mini szkolenie w którym mówię o podstawach nauki mnożenia i o tym o co trzeba zadbać, aby skutecznie nauczyć dziecko mnożenia.

Dlaczego tego potrzebujesz?

Bulletpointy (1)

Poznasz etapy nauki tabliczki mnożenia – co pomoże Ci ustrukturyzować proces nauki z dzieckiem.

Bulletpointy (1)

Dowiesz się, dlaczego praca na konkrecie jest tak ważna oraz poznasz przykładowe przedmioty, które wykorzystasz w codziennej nauce. Nie musisz kupować drogich montesoriańskich materiałów!

Bulletpointy (1)

Każde dziecko rozwija się inaczej. Poznasz różnicę między liniowym i skokowym rozwojem dzieci.

Jak to działa?

Numery 1 - 2 - 3 (2)

Wprowadź swój adres e-mail w poniższym formularzu.

4

Kliknij przycisk “Pobierz Teraz“.

5

To ważne! Musisz kliknąć link, który przyjdzie w mailu, by wyrazić zgodę na dostarczenie Ci materiału oraz dołączenie do newslettera.

6

Sprawdź swoją skrzynkę e-mail, gdzie znajdziesz link do mini szkolenia.

Wypełnij formularz i odbierz bezpłatne materiały!

  • Pomóżmy wspólnie Twojemu dziecku zdobyć pewność siebie w nauce tabliczki mnożenia!
  • Nie zwlekaj, pobierz mój zapisz się już teraz i zobacz, jak zabawne może być uczenie się matematyki!
  • Pamiętaj, że podając swój adres zgadzasz się również na dołączenie do mojej listy mailingowej czyli do newslettera (jeśli jeszcze nie jesteś zapisana/y). W nim będziesz otrzymywać kolejne darmowe materiały!

Co o newsletterze i innych moich materiałach mówią użytkownicy?

Szukając inspiracji do zajęć weszłam na polecaną przez moich znajomych stronę: wielkielekcje.pl i zapisałam się do newslettera. W natłoku obowiązków wychowawcy szkolnego nie zawsze mam czas, aby z odpowiednim wyprzedzeniem zaplanować miesięczne tematy zajęć. Ogromną korzyścią dla mnie jest to, że wprost na moją skrzynkę przychodzi do  mnie aktualny newsletter w którym mogę odnaleźć: proponowane tematy zajęć na kolejny miesiąc, spis świąt typowych i nietypowych, który może być inspiracją do tworzenia własnych projektów, karty trójdzielne i karty pracy oraz wiele innych materiałów. Jest to super rozwiązanie dla przeciążonych pracą nauczycieli. Warto się zapisać:)

Mirella, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Każdy nauczyciel ma lepszy i gorszy czas podczas tworzenia treści dla swoich uczniów. Ja kiedy mam mniejszą wenę to sięgam po gotowe materiały. I tu newsletter @wielkielekcje przychodzi z pomocą. Ja skorzystałam z darmowego planera i historii truskawki. Ania zaproponowała karty “Co można zrobić z truskawek”, ja poszłam o krok dalej i przygotowałam na zajęcia smothie, galaretkę, dżem, liofilizowane truskawki. W połączeniu z kartami zajęcia były kolorowe, ciekawe i smaczne. Zachęcam wszystkich nauczycieli i rodziców w edukacji domowej do korzystania z bazy pomysłów Ani. Są one doskonałą inspiracją lub bardzo potrzebnym gotowcem 🙂

Aneta, nauczyciel przedszkolny

Newsletter “Wielkie lekcje” autorstwa Ani Karpińskiej to prawdziwa perełka dla rodziców, nauczycieli i opiekunów dzieci. Ania Karpińska prezentuje w nim wartościową wiedzę na temat metody Montessori oraz dobrej edukacji. Jej pasja do nauczania i oddanie temu, co robi, są wyraźnie odczuwalne w każdym artykule.

Podsumowując, newsletter “Wielkie lekcje” Ani Karpińskiej to inspirujące i wartościowe źródło informacji dla wszystkich zainteresowanych edukacją dzieci. Jej wiedza, pasja i oddanie sprawiają, że wartościowo spędzony czas z dzieckiem staje się możliwy, a metoda Montessori staje się bardziej dostępna i zrozumiała dla wielu osób. Gorąco polecam ten newsletter każdemu, kto chce aktywnie uczestniczyć w procesie edukacji i wspierać rozwój swojego dziecka na wielu poziomach.

Sylwia C.

Kim jestem?

Cześć,

jestem Ania Karpińska i jestem metodykiem z zakresu edukacji Montessori dla dzieci w wieku szkolnym, a prywatnie mamą dwójki dzieci wychowanych od początku w duchu Montessori. Jednak przede wszystkim jestem pasjonatką uczenia dzieci i uczenia się z dziećmi.

Swoją wiedzę zdobyłam podczas wielu kursów i warsztatów, polskich i zagranicznych. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę montesoriańską, a także tworzę materiały dla nauczycieli i edukatorów, które testuję na dzieciach 😉

WIELKIELEKCJE.PL to moje trzecie, choć cyfrowe, dziecko do którego Cię serdecznie zapraszam!

Wypełnij formularz i pobierz darmowe materiały!

Dzielę się z Tobą wiedzą i doświadczeniem! Odbierz bezpłatne mini szkolenie z tabliczki mnożenia. Zapisz się na newsletter i otrzymuj regularnie wartościowe materiały montesoriańskie, które ułatwią Ci pracę!